| Controller Type | Dimming Controller |
| Voltage Rating | 240 V ac |
| Mount Type | Flush |
| Range | Wiser |
| Width | 43 mm |
| Height | 43mm |
| Standards Met | RoHS Compliant |
| Series | CCT |
| Wattage | 400 mW |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.