| Controller Type | Detector |
| Voltage Rating | 240 V |
| Mount Type | Surface |
| Output Power | 20 B.E DALI Maxi |
| Range | 15 m |
| Power Consumption | 400mW |
| Diameter | 95mm |
| Series | DALI BT |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.