| Controller Type | LED Controller |
| Voltage Rating | 4.5 V |
| Mount Type | Magnetic Base |
| Output Power | 2W |
| Range | 3m |
| Length | 49.9mm |
| Width | 32.3mm |
| Height | 90mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.