| Wattage | 49 W |
| Supported Lamp Shape | TL5 |
| Voltage Rating | 220-240 V |
| Length | 360 mm |
| Width | 22 mm |
| Height | 30mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.