| Wattage | 22-42 W |
| Supported Lamp Shape | TL5 |
| Voltage Rating | 220-240 V |
| Length | 103 mm |
| Width | 57.5 mm |
| Height | 30mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.