| Type | Flexible Neck Torch |
| Lamp Type | LED |
| Luminosity | 350 lm |
| Wattage | 3 W |
| Voltage Rating | 3.7 V |
| Rechargeable | Yes |
| Plug Type | USB |
| Anti-corrosive | No |
| IP Rating | IK07, IP54 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.