| Type | Industrial Site Light |
| Lamp Type | Fixed Sanan LED |
| Wattage | 20 W |
| Voltage Rating | 110 V |
| IP Rating | IP44 |
| Case Material | Nylon |
| Lamp Supplied | Yes |
| Current Rating | 190 mA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.