| Lamp Type | LED |
| Type | Downlight |
| Voltage Rating | 240 V |
| Length | 87 mm |
| Dimensions | 87X65X38 mm |
| Wattage | 7 W |
| Better World Verification | Energy Efficiency Rating A |
| EU Energy Efficiency Rating | A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.