| Lamp Type | LED |
| Light Style | Linear Fixed |
| Voltage Rating | 24 V dc |
| Wattage | 11.52 W |
| IP Rating | IP66G, IP67G |
| Length | 300 mm |
| Cable Length | 3m |
| Model | CWK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.