| Type | High Bay Fitting |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 200 W |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
| Dimmable | No |
| Luminosity | 20000 lm |
| Width | 147.5mm |
| Length | 908mm |
| Depth | 87.6mm |
| Colour Temperature | 4000K |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.