| Lamp Type | LED |
| Length | 595 mm |
| Width | 595 mm |
| Depth | 34 mm |
| Colour Tone | Cool White |
| Colour Temperature | 4000K |
| Wattage | 36 W |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.