| Lamp Type | LED |
| Length | 1.2 m |
| Width | 300 mm |
| Luminosity | 3450 lm |
| Depth | 9 mm |
| Colour Tone | Warm White |
| Colour Temperature | 3000K |
| Wattage | 30 W |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.