| Wattage | 17 W |
| Voltage | 230 Vac |
| Incandescent Equivalent Wattage | 17W |
| IP Rating | IP55 |
| Number of LEDs | 2 |
| Sensor | Photocell, PIR |
| Luminosity | 118 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | LED Lighting |
| PIR Included | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.