| Wattage | 300 mW |
| IP Rating | IP44 |
| Number of LEDs | 1 |
| Dimensions | 30 x 120 x 120 mm |
| Height | 30mm |
| Width | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Solar Panel | Yes |
| Floodlight Type | Outdoor |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.