| Wattage | 300 W |
| Voltage | 220 → 240 V ac |
| IP Rating | IP66 |
| Luminosity | 36000 lm |
| Colour Temperature | 4000K |
| Life Hours | 50 000h |
| Series | KYOTO |
| Lamp Type | LED |
| Beam Angle | 120x50° |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.