| Wattage | 3.5 W |
| Voltage | 3.7 V |
| IP Rating | IP65 |
| Sensor | Day and Night Auto Sensor, Motion Sensor |
| Luminosity | 400 lm |
| Dimensions | 42 x 115 x 103 mm |
| Life Hours | 50h |
| Height | 42mm |
| Width | 115 mm |
| Depth | 103 mm |
| Solar Panel | Yes |
| Floodlight Type | Outdoor |
| Lamp Type | LED |
| Standards Met | CE Certified |
| Beam Angle | 120° |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.