| Wattage | 10 W |
| Voltage | 175 → 265 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Sensor | PIR |
| Luminosity | 1000 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | Flex-PIR |
| Floodlight Type | Remote Control |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.