| Wattage | 150 W |
| Voltage | 115 → 240 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 208 |
| Luminosity | 21000 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | Blade2 |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.