| Wattage | 50 W |
| Voltage | 220 → 240 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Luminosity | 5000 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | Ledinaire |
| Floodlight Type | Outdoor |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.