| IP Rating | IP67 |
| Luminosity | 250 → 1000 lm |
| Dimensions | 135 x 125 x 95 mm |
| Life Hours | 2 → 8h |
| Height | 95mm |
| Width | 135 mm |
| Depth | 125 mm |
| Solar Panel | No |
| Floodlight Type | Indoor, Outdoor |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.