| Wattage | 4 W |
| Voltage | 230 V ac |
| IP Rating | IP44 |
| Number of LEDs | 8 |
| Sensor | Motion Sensor |
| Luminosity | 480 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | 1178 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.