| Maintained | Non Maintained |
| Length | 240 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 45 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 420 mW |
| Fitting Type | Wall |
| Series | Exiway Smart DiCube |
| Duration | 1h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.