| Maintained | Non Maintained |
| Length | 246.5 mm |
| Width | 434.5 mm |
| Depth | 168 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 3 W |
| Fitting Type | Wall |
| IP Rating | IP65 |
| Luminosity | 2400 lm |
| Series | Exiway Smart Duo |
| Duration | 1h |
| Voltage Rating | 230 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.