| Maintained | Non Maintained |
| Length | 296 mm |
| Width | 272 mm |
| Depth | 75 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 2 x 7.5 W |
| Fitting Type | Twin Spot |
| IP Rating | IP65 |
| Luminosity | 470 lm |
| Lamp Supplied | Yes |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 230 V |
| EU Energy Efficiency Rating | A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.