| Maintained | Maintained |
| Length | 390 mm |
| Width | 27.5 mm |
| Depth | 190 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 3 W |
| Fitting Type | Recessed |
| IP Rating | IP20 |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 200 → 240 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.