| Maintained | Maintained |
| Length | 380 mm |
| Width | 51 mm |
| Depth | 195 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 4 W |
| Luminosity | 120 lm |
| Lamp Supplied | Yes |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 220 to 230 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.