| Maintained | Non Maintained |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 1.4 W |
| Fitting Type | Recessed |
| IP Rating | IP43 |
| Luminosity | 45 lm |
| Lamp Supplied | Yes |
| Series | SATI |
| Duration | 1h |
| Voltage Rating | 230 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.