| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Length | 595 mm |
| Width | 595 mm |
| Depth | 80 mm |
| Lamp Type | Fluorescent |
| Wattage | 4 x 18 W |
| Fitting Type | Recessed |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Supplied | No |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 230 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.