| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Length | 226 |
| Width | 50 mm |
| Depth | 33 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 11 → 16 W |
| Fitting Type | Recessed |
| Duration | 3h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.