| Lamp Type | LED |
| Type | LED Lamp |
| Cabinet Lighting Type | LED Lamp |
| Luminosity | 1080 lm |
| Voltage Rating | 110 <arrow/> 240 V ac |
| Length | 400 mm |
| Width | 44 mm |
| Depth | 44 mm |
| Wattage | 11 W |
| Colour Temperature | 6500K |
| Light Colour | Daylight |
| Model | 2.100.000 |
| Current Rating | 2.5 A |
| Series | Varioline LED-021 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.