| Lamp Type | LED |
| Type | Cabinet Light |
| Luminosity | 1120 lm |
| Voltage Rating | 24 V dc |
| Length | 365 mm |
| Wattage | 10.5 W |
| Colour Temperature | 5000K |
| Light Colour | Neutral White |
| Model | PLD M |
| Series | PLD M |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.