| Lamp Type | LED |
| Type | Downlight |
| Cabinet Lighting Type | Downlight |
| Luminosity | 110 lm |
| Voltage Rating | 220 → 240 V |
| Length | 120 mm |
| Wattage | 2 W |
| Colour Temperature | 3000K |
| Series | Decorative |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.