| Type | LED Batten |
| Batten Type | Twin |
| Length | 600 mm |
| Width | 75 mm |
| Luminosity | 1650 lm |
| Depth | 24 mm |
| Wattage | 15 W |
| Lamp Type | LED |
| Voltage Rating | 240 V |
| Anti-corrosive | No |
| IP Rating | IP20 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.