| Lamp Type | Smart Filament LED |
| Wattage | 5.5 W |
| Lamp Base | E27 |
| Colour Temperature | 1800 → 6500K |
| Colour Tone | White |
| Voltage Rating | 240 V |
| Luminosity | 400 lm |
| Dimmable | Yes |
| Bluetooth | No |
| Compatible With | Android |
| Life Hours | 15000h |
| EU Energy Efficiency Rating | G |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.