| Wattage | 0.5 W |
| Voltage Rating | 2.5 V |
| Lamp Base | E10 |
| Current Rating | 200 mA |
| Diameter | 11mm |
| Length | 23 mm |
| Lens Colour | Clear |
| Luminosity | 4,3 lm |
| Life Hours | 15h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.