| Wattage | 150 W |
| Lamp Shape | Reflector |
| Lamp Base | GZ6.35 |
| Voltage Rating | 15 V |
| Life Hours | 50h |
| LIF Code | A1/232 |
| Diameter | 50mm |
| ANSI Code | EFR |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.