| Fixture Type | Sensor Armature |
| Mounting Type | Surface Mounted |
| IP Protection Class | IP20 |
| Detection Domain | 9m (max) |
| Time | 10s ~ 5min |
| Max Operating Temp | -20°C +40°C |
| Operating voltage | 230-240V ~ 50-60Hz |
| Product Color | White |
| Detection Height | 2.8m |
Na-De Ancha Lighting Ceiling Luminaire 2 X 100W E27 White TA-10400B It is a lighting product with LED socket and sensor, using motion sensors (PIR) working with infrared technology. While the 10400 square model sensormatic provides savings with its LED solution, its digital sensor and 360 degree sensing are indispensable in residential common area lighting. Fire stairs, floor halls, etc. The ceiling type surface-mounted sensor luminaire used also provides eye-straining lighting with its acidic glass feature. It also offers architectural aesthetic solutions with its white square body.
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.