| Fan Size | 120mm |
| External Dimensions | 104.8 x 104.8mm |
| Material | Plated steel |
| Screw Hole Spacing | 104.8mm |
| Colour | Grey |
| External Height | 104.8mm |
| External Width | 104.8mm |
| Series | LZ30K |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.