| Maximum Cooling Capacity | 9.9W |
| Maximum Temperature Difference | +75°C |
| Maximum Current | 2.1A |
| Maximum Voltage | 8.2V dc |
| Active Area | 24.56 x 12.29mm |
| Active Area Length | 24.56mm |
| Active Area Thickness | 3.4mm |
| Active Area Width | 12.29mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.