| Maximum Cooling Capacity | 81.5W |
| Maximum Temperature Difference | +75°C |
| Maximum Current | 8.5A |
| Maximum Voltage | 16.4V dc |
| Active Area | 39.9 x 39.9mm |
| Active Area Length | 39.9mm |
| Active Area Thickness | 3.3mm |
| Active Area Width | 39.9mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.