| Maximum Cooling Capacity | 134.4W |
| Maximum Temperature Difference | +75°C |
| Maximum Current | 14.3A |
| Maximum Voltage | 16.4V dc |
| Active Area | 62 x 62mm |
| Active Area Length | 62mm |
| Active Area Thickness | 4.6mm |
| Active Area Width | 62mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.