| For Use With | Universal Square Alu with fan |
| Length | 43.1mm |
| Width | 43.1mm |
| Height | 20mm |
| Dimensions | 43.1 x 43.1 x 20mm |
| Thermal Resistance | 1.6K/W |
| Mounting | Conductive Adhesive |
| Colour | Black |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.