| For Use With | Universal Square Alu |
| Length | 101.6mm |
| Width | 101.6mm |
| Height | 31.75mm |
| Dimensions | 101.6 x 101.6 x 31.75mm |
| Thermal Resistance | 1.79°C/W |
| Colour | Black |
| Material | Aluminium |
| Finish | Black Anodized |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.