| For Use With | Universal Round Alu |
| Height | 27mm |
| Dimensions | 40 (Dia.) x 27mm |
| Thermal Resistance | 9.41K/W |
| Mounting | Adhesive Foil, Conductive Foil |
| Diameter | 40mm |
| Colour | Black |
| Package Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.