| For Use With | Universal Round Alu |
| Height | 50mm |
| Dimensions | 85 (Dia.) x 50mm |
| Thermal Resistance | 1.3K/W |
| Mounting | Screw |
| Diameter | 85mm |
| Colour | Black |
| Package Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.