| For Use With | Universal Rectangular Alu with fan |
| Length | 200mm |
| Width | 135mm |
| Height | 98mm |
| Dimensions | 200 x 135 x 98mm |
| Thermal Resistance | 0.06K/W |
| Colour | Clear |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.