| For Use With | Universal Rectangular Alu |
| Length | 10mm |
| Width | 8mm |
| Height | 6mm |
| Dimensions | 10 x 8 x 6mm |
| Thermal Resistance | 71K/W |
| Colour | Black |
| Package Type | DIL-IC |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.