| For Use With | Universal Rectangular Alu |
| Length | 6.3mm |
| Width | 19mm |
| Height | 4.8mm |
| Dimensions | 6.3 x 19 x 4.8mm |
| Thermal Resistance | 50K/W |
| Colour | Black |
| Package Type | DIL-IC |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.