| For Use With | Universal Rectangular Alu |
| Length | 200mm |
| Width | 96mm |
| Height | 40mm |
| Dimensions | 200 x 96 x 40mm |
| Thermal Resistance | 0.9°C/W |
| Mounting | Clamp |
| Colour | Black |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.