| For Use With | Universal 19"" Alu |
| Length | 150mm |
| Width | 159mm |
| Height | 15mm |
| Dimensions | 150 x 159 x 15mm |
| Thermal Resistance | 1.4K/W |
| Mounting | Clamp |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.